A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Nazwa
Nazwa
BIP.gov.pl

    Struktura organizacyjna

    Sposób działania Instytutu określa Regulamin Organizacyjny Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla ustalony w Zarządzeniu nr 10/2017 (wraz z aneksem nr 1) Dyrektora Instytutu z dnia 12 lipca 2017 roku, po zasięgnięciu opinii Rady Naukowej

    Dyrektor 
    Aleksander Sobolewski
    tel: 32/2715152 
    email: asobolewski@ichpw.pl

    Przewodniczący Rady Naukowej
    Krzysztof Warmuziński  (Instytut Inżynierii Chemicznej PAN, Gliwice)
    tel. 32 621 65 02
    e-mail: jdrozdzewska@ichpw.pl

    Z-ca dyrektora ds. badań i rozwoju
    Jarosław Zuwała
    tel: 32/2715152
    email: jzuwala@ichpw.pl 

    Z-ca dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych 
    Michał Janasik
    tel: 32/2745007
    email: mjanasik@ichpw.pl

    Sekretarz Naukowy
    Marek Ściążko
    tel: 32/2745007
    email: msciazko@ichpw.pl

    Główny Księgowy
    Barbara Kapryan
    tel: 32/2710041 w.600
    email: bkapryan@ichpw.pl

    Dyrektor Centrum Badań Laboratoryjnych
    Teresa Topolnicka 
    tel: 32/2710041 w.200
    email: ttopolnicka@ichpw.pl

    Dyrektor Centrum Badań Technologicznych
    Sławomir Stelmach
    tel: 32/2710041 w.300
    email: sstelmach@ichpw.pl

    Kierownik Działu Organizacyjno-Prawnego
    Bogumiła Latkowska
    tel: 32/2710041 w.502 
    email: blatkowska@ichpw.pl

    Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego
    Łukasz Gawliński
    tel: 32/2710041 w.700
    email: lgawlinski@ichpw.pl

    Pełnomocnik do spraw zarządzania jakością
    Teresa Kordas
    tel: 32/2710041 w.225
    email: tkordas@ichpw.pl

     

    Schemat organizacyjny 2018

     

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Grzegorz Simla
    Publikacja dnia: 26.07.2018
    Podpisał: Grzegorz Simla
    Dokument z dnia: 26.07.2018
    Dokument oglądany razy: 4064
MegaBIP free (2.09)