A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Nazwa
Nazwa
BIP.gov.pl

    Struktura organizacyjna

    Sposób działania Instytutu określa Regulamin Organizacyjny Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla ustalony w Zarządzeniu nr 27/2021 Dyrektora Instytutu z dnia 31 maja 2021 roku, po zasięgnięciu opinii Rady Naukowej.

    Dyrektor 
    Aleksander Sobolewski
    tel: 32/271 51 52 
    email: asobolewski@ichpw.pl

    Przewodniczący Rady Naukowej
    Janusz Kotowicz (Politechnika Śląska, Gliwice)
    tel. 32 621 65 02
    e-mail: jdrozdzewska@ichpw.pl

    Z-ca Dyrektora ds. badań i rozwoju
    Jarosław Zuwała
    tel: 32/271 51 52
    email: jzuwala@ichpw.pl 

    Sekretarz Naukowy
    Sławomir Stelmach
    tel: 32/621 63 00
    email: sstelmach@ichpw.pl

    Główny Księgowy
    Agata Rybczyńska
    tel: 32/621 66 00
    email: arybczynska@ichpw.pl

    Zakład Transformacji Energetycznej
    Kierownik - Karina Ignasiak
    tel: 32/621 63 56
    email: kignasiak@ichpw.pl

    Zakład Gospodarki o Obiegu Zamkniętym
    Kierownik - Tomasz Iluk
    tel: 32/621 65 54
    email: tiluk@ichpw.pl

    Zakład Technologii Koksowniczych
    Kierownik - Bartosz Mertas
    tel: 32/621 62 44
    email: bmertas@ichpw.pl

    Zakład Ochrony Powietrza
    Kierownik - Jolanta Telenga-Kopyczyńska
    tel: 32/621 63 50
    email: jtelenga@ichpw.pl

    Laboratorium Chemii Analitycznej
    Kierownik - Edyta Misztal
    tel: 32/621 62 38
    email: emisztal@ichpw.pl

    Biuro Dyrektora
    Kierownik - Bogumiła Latkowska
    tel: 32/621 65 00
    email: blatkowska@ichpw.pl

    Dział Planowania i Finansów
    Kierownik - Agata Rybczyńska
    tel: 32/621 66 00
    email: arybczynska@ichpw.pl

    Dział Administracyjno-Techniczny
    Kierownik - Łukasz Gawliński
    tel: 32/621 67 00
    email: lgawlinski@ichpw.pl

    Pełnomocnik do spraw zarządzania jakością
    Teresa Kordas
    tel: 32/621 62 25
    email: tkordas@ichpw.pl

    Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
    Wiesław Kuras
    tel: 32/621 61 43

    Inspektor do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
    Łukasz Gawliński
    tel: 32/621 67 00
    email: lgawlinski@ichpw.pl

    Inspektor Ochrony Danych
    Teresa Kordas
    tel: 32/621 62 25
    email: tkordas@ichpw.pl

     

    ​​

     

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Grzegorz Simla
    Publikacja dnia: 16.06.2021
    Podpisał: Grzegorz Simla
    Dokument z dnia: 16.06.2021
    Dokument oglądany razy: 7245
MegaBIP free (2.09)