A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Nazwa
Nazwa
BIP.gov.pl

    Struktura organizacyjna

    Sposób działania Instytutu określa Regulamin Organizacyjny Instytutu ustalony w Zarządzeniu nr 14/2022 Dyrektora Instytutu z dnia 16 sierpnia 2022 roku, po zasięgnięciu pozytywnej opinii Rady Naukowej oraz Samorządnego Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

    Dyrektor 
    Aleksander Sobolewski
    tel: 32/271 51 52 
    email: asobolewski@itpe.pl

    Przewodniczący Rady Naukowej
    Janusz Kotowicz (Politechnika Śląska, Gliwice)
    tel. 32 621 65 02
    e-mail: jdrozdzewska@itpe.pl

    Z-ca Dyrektora ds. badań i rozwoju
    Jarosław Zuwała
    tel: 32/271 51 52
    email: jzuwala@itpe.pl 

    Sekretarz Naukowy
    Sławomir Stelmach
    tel: 32/621 63 00
    email: sstelmach@itpe.pl

    Główny Księgowy
    Agata Rybczyńska
    tel: 32/621 66 00
    email: arybczynska@itpe.pl

    Zakład Transformacji Energetycznej
    Kierownik - Karina Ignasiak
    tel: 32/621 63 56
    email: kignasiak@itpe.pl

    Zakład Gospodarki o Obiegu Zamkniętym
    Kierownik - Tomasz Iluk
    tel: 32/621 65 54
    email: tiluk@itpe.pl

    Zakład Technologii Koksowniczych
    Kierownik - Bartosz Mertas
    tel: 32/621 62 44
    email: bmertas@itpe.pl

    Zakład Ochrony Powietrza
    Kierownik - Jolanta Telenga-Kopyczyńska
    tel: 32/621 63 50
    email: jtelenga@itpe.pl

    Laboratorium Chemii Analitycznej
    Kierownik - Edyta Misztal
    tel: 32/621 62 38
    email: emisztal@itpe.pl

    Biuro Dyrektora
    Kierownik - Bogumiła Latkowska
    tel: 32/621 65 00
    email: blatkowska@itpe.pl

    Dział Planowania i Finansów
    Kierownik - Agata Rybczyńska
    tel: 32/621 66 00
    email: arybczynska@itpe.pl

    Dział Administracyjno-Techniczny
    Kierownik - Łukasz Gawliński
    tel: 32/621 67 00
    email: lgawlinski@itpe.pl

    Pełnomocnik do spraw zarządzania jakością
    Teresa Kordas
    tel: 32/621 62 25
    email: tkordas@itpe.pl

    Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
    Wiesław Kuras
    tel: 32/621 61 43

    Inspektor do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
    Łukasz Gawliński
    tel: 32/621 67 00
    email: lgawlinski@itpe.pl

    Inspektor Ochrony Danych
    Teresa Kordas
    tel: 32/621 62 25
    email: tkordas@itpe.pl

     

     

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Grzegorz Simla
    Publikacja dnia: 18.08.2022
    Podpisał: Grzegorz Simla
    Dokument z dnia: 18.08.2022
    Dokument oglądany razy: 8623
MegaBIP free (2.09)